ورود به سایت

خرید vpn pptp

http://d.irsfe.in |خرید وی پی ان vpn|سیسکو|کریو|pptp خرید vpn pptp

خرید vpn ، خرید vpn آیفون ، خرید vpn آندروید ، خرید cisco vpn ، خرید pptp vpn

ورود به سایت 

میکروتیک، وسیله ایست که بسیاری از نیازهای یک شبکه را برآورده می کند. دسترسی به  خرید vpn شبکه از راه دور یکی از این قابلیت ها ست که که با کمک VPN درمیکروتیک قابل پیاده سازی است. VPN یا شبکه اختصاصی مجازی، شرایطی را ایجاد می کند که در هر نقطه از جهان می توان تنها با داشتن دسترسی به اینترنت به شبکه داخلی (LAN) متصل شد.

اگرچه پروتکل های مختلفی را می توان به منظور اتصال به شبکه روی VPN پیاده سازی کرد، اما PPTP یکی از سازگارترین و کم دردسر ترین آنهاست که دامنه کاربرد آن به واسطه تطابق با سخت افزارهای گوناگون و سهولت اتصال کلاینت ها بسیار بالاست. PPTP همچنین روی میکروتیک قابلیت استفاده از MPPE مایکروسافت را داراست که کانکشن را بصورت End to End با ۱۲۸ یا ۵۶ کیلو بیت رمزنگاری می کند. اما سوال مهم چگونگی راه اندازی این قابلیت با حداقل امکانات و بدون استفاده از IP جداگانه است. در این مقاله به بررسی پاسخ و چگونگی راه اندازی سرویس VPN PPTP به صورت کاربردی خواهیم پرداخت.

 

همانطور که مشخص است اتصال با اینترنت از طریق یک مودم ADSL با اینترنت برقرار است. آی پی های لوکال و پابلیک مودم نیز به شرح زیر موجود است (آی پی پابلیک، از سایت هایی نظیر showip.net و آی پی لوکال، از طریق صفحه تنظیمات مودم قابل شناسایی است):

Modem Local IP: 192.168.0.1

Modem Public IP: 178.63.24.34

همچنین یک دستگاه سوییچ وظیفه اتصال سیستم های موجود را در داخل شبکه به عهده دارد.  خرید vpn آندروید و میکروتیک نیز رابط بین سوییچ شبکه و مودم است که به منظور ایجاد قابلیت وی پی ان و دسترسی از راه دور اضافه شده است. رنج شبکه پی سی های داخل شبکه نیز ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۰/۲۴ است. می خواهیم با کمک میکروتیک دسترسی مستقیم Remote pc را به سیستم های شبکه داخلی تنها با استفاده یک دسترسی اینترنت اجرا نماییم.

مرحله ۱:

ابتدا باید به میکروتیک متصل شده و آی پی ها را تنظیم نماییم. دقت کنید که وجود حداقل دو اینترفیس، یکی برای LAN و یکی برای WAN ضروری است. در این مرحله برای IP ها اطلاعات زیر را در نظر می گیریم:

To-LAN: 192.168.1.254/24

To-WAN: 192.168.0.254/24

در ادامه از صحت دسترسی میکروتیک و کلاینت ها به اینترنت مطمئن می شویم. وضعیت Route و NAT به شرح زیر تنظیم شده است:

(در صورت عدم دسترسی به اینترنت، لطفا به مقاله “چگونه تنظیمات اولیه روتر خود را انجام دهید؟” مراجعه شود.)

[admin@MikroTik] > ip route print

Flags: X – disabled, A – active, D – dynamic,

C – connect, S – static, r – rip, b – bgp, o – ospf, m – mme,

B – blackhole, U – unreachable, P – prohibit

# DST-ADDRESS PREF-SRC GATEWAY DISTANCE

۰ A S 0.0.0.0/0 192.168.0.1 1

۱ ADC 192.168.0.0/24 192.168.0.254 To-Wan 0

۲ ADC 192.168.1.0/24 192.168.1.254 To-Lan 0

 

 

[admin@MikroTik] > ip firewall nat print

Flags: X – disabled, I – invalid, D – dynamic

۰ chain=srcnat action=masquerade

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *